Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Изолир трака 19мм x 10м, сина
Беорол

Изолир трака 19мм x 10м, сина

Шифра на артикл: IT19P
Šifra proizvođača: IZOLIR
  • Намена: за електоинсталатерски работи
  • Димензии: 19мм х 10м
  • Боја: Сина

 

0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Изолир трака наменета за електроинсталатерски работи 

  • Должина на намотаната трака е 10m, ширина 19mm
  • Сина боја 
Карактеристика Вредност
Kатегорија Изолир траки
Боја Сина
Бренд Беорол
Димензија 19mm x 10m
Занает Електричари, Махничари, Монтери
Намена Изолир трака наменета за електроинсталатерски работи
Тип Изолир трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Бела
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Жолто зелена &nb...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Црвена  
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Жолта  
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Црна  
40 МКД
Изолир трака 19мм x 10м, сина
Изолир трака 19мм x 10м, сина
Изолир траки
40
Izaberi količinu
2
1