Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Изолир трака 19мм x 10м, црвена
Беорол

Изолир трака 19мм x 10м, црвена

Шифра на артикл: IT19C
Šifra proizvođača: IZOLIR
0 МКД
40 МКД
40 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Изолир лентата е наменета за електоинсталатерски работи. Должина на намотката е 10m. Лентите се изработени во различни бои поради обележување на електроинсталација

Карактеристика Вредност
Kатегорија Изолир траки
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 19mm x 10m
Занает Електричари, Махничари, Монтери
Намена Изолир трака наменета за електроинсталатерски работи
Тип Изолир трака
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Изолир трака 19мм x 10м, црвена
Изолир трака 19мм x 10м, црвена
Изолир траки
40
Izaberi količinu
2
1