Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градинарско растегливо црево 15m, црвено
Беорол

Градинарско растегливо црево 15m, црвено

Шифра на артикл: GBCYC15
Barkod: 8606017651840
Šifra proizvođača: CREVA
  • Под притисок, ја зголемува својата должина за 3x и откако ќе престане протокот на вода, се враќа на првобитната должина
  • Работен притисок 4 бари, до максимум 12 бари
  • Отпорност на извртување и UV зрачење
  • Пакетот вклучува брза спојка, адаптер за славина од 1" / ¾", пиштол со 6 режими и црево од 5 метри
  • Матријал: Латекс/Полиестер

 

0 МКД
1.540 МКД
1.540 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.539,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: дијаметар на цревото 1/2"", должина на цревото од 5m до 15m
Материјали: Латекс / преден полиестер
Боја: црвена
Опис: изработен по технологија со извиткани полиестерски влакна кои обезбедуваат поголема отпорност на притисок и го продолжуваат работниот век. Под притисок, цревото ја зголемува својата должина за 3x и откако ќе престане протокот на вода, се враќа на првобитната должина од 5 m. Отпорност на температури во опсег од -20C/+60C. Пакетот содржи: брза спојка, адаптер за чешма 1/2"" и 3/4"", пиштол со 6 режими и црево од 5 метри. Работниот притисок е 4 бари, максималниот притисок е до 12 бари. Отпорен е на извиткување и UV зрачење.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 15m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за градина

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работен...
3.268 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Ра...
3.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработен од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Ра...
2.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.950 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.380 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.620 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
660 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработено од пластифициран PVC во 6 слоја со двојно извиткана полиестерска...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
4-слојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска мрежа за зајакнување Напра...
2.600 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 2&nbs...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба во градинарството за наводнување и одводнување Работен притисок до 3 бар...
1.870 МКД
Градинарско растегливо црево 15m, црвено
Градинарско растегливо црево 15m, црвено
Градинарски црева
1.540
Izaberi količinu
2
1