Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Црево за наводнување 1/2
Беорол

Црево за наводнување 1/2" 15м

Шифра на артикл: GCN1215
Šifra proizvođača: CREVA
0 МКД
1.200 МКД
1.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Црево за наводнување со сет на конектори. Тоа, исто така може да се спојува и да го инсталирате во редови. Црево за економично и прецизно наводнување, заштеда до 70% вода со намалување на испарувањето. Може да се монтира површински и подземно (се препорачува длабочина од 15-20цм). Потрошувачката на вода зависи од притисок (1-10 л / час на 1 m). Можат да работат под многу низок притисок на водата

Карактеристика Вредност
Kатегорија Градинарски црева
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија ø1/2” x 15m
Занает Градинари, Хоби
Намена Црево за наводнување со сет спојки
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
840 МКД
Заштеда 30%
1.200 МКД
Sačuvano u omiljne
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
1.800 МКД
Заштеда 10%
2.000 МКД
Црево за наводнување 1/2
Црево за наводнување 1/2" 15м
Градинарски црева
1.200
Izaberi količinu
2
1