Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стругач за стиропор метален Perfo 400х180мм
Беорол

Стругач за стиропор метален Perfo 400х180мм

Шифра на артикл: SSMP400
Šifra proizvođača: GLETER_STI
  • Намена: За стругање на стиропор при фасада
  • Материјал: ABS / челик
  • Димензии: 400 x 180мм

 

0 МКД
560 МКД
504 МКД
Заштеда: 56 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 504,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Матријал на основата: Метал / полистирен пластика
Матријал на рачката: Полистирен пластика
Димензија: 400x180mm
Тежина: 665g
Намена: За стругање на стиропор кај фасадни работи. Перфорираната плоча ја намалува масата на алатот и овозможува лесно чистење на остатокот стиропор. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици за стиропор
Бренд Беорол
Димензија 400 x 180mm
Занает Изолатори, Фасадери
Материјал Полистирен/Метал
Облик Рамна
Рачка Полистирен
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 380 x 1...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 270 x 1...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 450 x ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 320 x ...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 270 x ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Стругач за стиропор метален Perfo 400х180мм
Стругач за стиропор метален Perfo 400х180мм
Глетарици за стиропор
504
Izaberi količinu
2
1