Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стругач за стиропор метален Perfo 380х160мм
Беорол

Стругач за стиропор метален Perfo 380х160мм

Шифра на артикл: SSMP380
Barkod: 8606017651550
Šifra proizvođača: GLETER_STI
  • Намена: За стругање на стиропор при фасада
  • Материјал: ABS / челик
  • Димензии: 380 x 160мм

 

0 МКД
530 МКД
530 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 530,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал на основата: Метал / полистирен пластика
Матријал на рачката: Полистирен пластика
Димензија: 270x130mm
Тежина: 410g
Намена: За стругање на стиропор кај фасадни работи. Перфорираната плоча ја намалува масата на алатот и овозможува лесно чистење на остатокот стиропор.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици за стиропор
Бренд Беорол
Димензија 380 x 160cm
Занает Изолатори, Фасадери
Материјал Полистирен/Метал
Облик Рамна
Рачка Полистирен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 400 x 1...
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 270 x 1...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 450 x ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 320 x ...
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 270 x ...
110 МКД
Стругач за стиропор метален Perfo 380х160мм
Стругач за стиропор метален Perfo 380х160мм
Глетарици за стиропор
530
Izaberi količinu
2
1