Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вакуум гума двослојна
Беорол

Вакуум гума двослојна

Шифра на артикл: VGD
Šifra proizvođača: DRZACI
  • Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазна површина
  • Лесно ракување со само една рака
  • Дијаметар: ø118мм
  • Максимална носивост: 60кг
  • Материјал: Пластика и гума

 

0 МКД
558 МКД
558 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 558,14 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Вакуум гума двделна за носење, движење и поставување керамика, гранит, стакло и сите слични материјали со мазна површина. Механизмот овозможува лесно ракување со само една рака. Дијаметар 118 мм. Максимално оптоварување 60 kg. Материјал: пластика и гума.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи за шмиргла
Бренд Беорол
Занает Керамичари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
756 МКД
Заштеда 10%
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
459 МКД
Заштеда 10%
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 210 x 105мм Димензии: Гума ...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла Материјал: 120 x 65мм Димензии: Гума  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 160 x 85мм Димензии: Гума &...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла, со механизми и држач за телескопско продолжување Материјал...
590 МКД
Вакуум гума двослојна
Вакуум гума двослојна
Држачи за шмиргла
558
Izaberi količinu
2
1