Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Дрвени скали 2X7
Беорол

Дрвени скали 2X7

Шифра на артикл: DME2X7
Barkod: 8606107185613
Šifra proizvođača: DRV_MERD
  • Максимално оптоварување 120 кг
  • Димензии 2170мм
  • Изработени од дрво
  • Со сертификат
  • Тестирано според стандардот EN131

 

0 МКД
9.500 МКД
9.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 9.500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Дрвени скали специјално дизајнирани за молерски работи. Тие се направени од висок квалитет и лесено дрво (газиштето - Липа страниците - Топола) и офарбани со заштитна боја за заштита од вода и влага, а со тоа се продолжува работниот век. Ланците и зацрстувачите се поцинкувани и направени од челик со висока цврстина. Скалите се сертифицирани со сите важечки стандарди.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Дрвени скали
Бренд Беорол
Димензија 2170mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Тапетари, Хоби
Материјал Дрво
Степеник 2x7
Тип Дрвени

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1570мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
7.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1270мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
5.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 970мм Изработени од дрво Со сертификат Те...
4.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1870мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
8.400 МКД
Дрвени скали 2X7
Дрвени скали 2X7
Дрвени скали
9.500
Izaberi količinu
2
1