Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Дрвени скали 2x6
Беорол

Дрвени скали 2x6

Шифра на артикл: DME2X6
Šifra proizvođača: DRV_MERD
0 МКД
7.300 МКД
6.570 МКД
Заштеда: 730 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 6.570,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Дрвени скали специјално дизајнирани за молерски работи. Тие се направени од висок квалитет и лесено дрво (газиштето - Липа страниците - Топола) и офарбани со заштитна боја за заштита од вода и влага, а со тоа се продолжува работниот век. Ланците и зацрстувачите се поцинкувани и направени од челик со висока цврстина. Скалите се сертифицирани со сите важечки стандарди.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Дрвени скали
Бренд Беорол
Димензија 1870mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Тапетари, Хоби
Материјал Дрво
Степеник 2x6
Тип Дрвени
Trenutno nema komentara

Слични производи

Дрвени скали 2x6
Дрвени скали 2x6
Дрвени скали
6.570
Izaberi količinu
2
1