Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј дијамант црвен Rosso Cicliamino
Беорол

Спреј дијамант црвен Rosso Cicliamino

Шифра на артикл: SDI06
Šifra proizvođača: DIJAMANT
0 МКД
330 МКД
330 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Бојата во спрејот создава површина со дијамантски, бисерни нијанси на предметите на кои се нанесува. Се користи за декорација на разни материјали и предмети(рамки, велосипеди, мотори, фрижидери и др). Карактеристики: одлично покрива, голема отпорност, пигмент без олово, брзо се суши, без CFC. Боца од 400мл покрива површина од 1,5- 2м2 во зависност од бојата на фарбата. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20минути, а се суши целосно во рок од 24 часа. Отпорен на температура од 100-120°C.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Дијамант спрееви
Боја Црвена
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Намена Создава декоративна површина со дијамантски, бисерни преливи
Отпорност на температура 100 - 120ᵒC
Тип Дијамант ефект
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
297 МКД
Заштеда 10%
330 МКД
Спреј дијамант црвен Rosso Cicliamino
Спреј дијамант црвен Rosso Cicliamino
Дијамант спрееви
330
Izaberi količinu
2
1