Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј дијамант жолт Giallo Zolfo
Беорол

Спреј дијамант жолт Giallo Zolfo

Шифра на артикл: SDI04
Barkod: 8606017650157
Šifra proizvođača: DIJAMANT
  • За надворешна и внатрешна употреба
  • Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува
  • Зафаќа површина од 1,5 - 2 m²
  • Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, целосно сушење во рок од 24 h
  • Отпорен е на температури од 100-120°C

 

0 МКД
330 МКД
297 МКД
Заштеда: 33 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 296,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Бојата во спрејот создава површина со дијамантски, бисерни нијанси на предметите на кои се нанесува. Се користи за декорација на разни материјали и предмети(рамки, велосипеди, мотори, фрижидери и др). Карактеристики: одлично покрива, голема отпорност, пигмент без олово, брзо се суши, без CFC. Боца од 400ml покрива површина од 1,5- 2m² во зависност од бојата на фарбата. Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20минути, а се суши целосно во рок од 24 часа. Отпорен на температура од 100-120°C. Боја: жолта.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Дијамант спрееви
Боја Жолта
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Намена Создава декоративна површина со дијамантски, бисерни преливи
Отпорност на температура 100 - 120ᵒC
Тип Дијамант ефект

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува З...
330 МКД
Спреј дијамант жолт Giallo Zolfo
Спреј дијамант жолт Giallo Zolfo
Дијамант спрееви
297
Izaberi količinu
2
1