Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Четка за акрилни премази

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Занает
Должина на длаката
Димензија
Боја
Колекции
7 производи
Sačuvano u omiljne
Дизајниран за одлични перформанси при работа со акрилни и водени бои Обезбедува врвн...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
Дизајниран за одлични перформанси при работа со акрилни и водени бои Обезбедува врвн...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Дизајниран за одлични перформанси при работа со акрилни и водени бои Обезбедува врвн...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
изработен под специфичен агол и овозможува многу прецизна работа Супериорен избор на...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен под специфичен агол и овозможува многу прецизна работа Супериорен избор на...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
изработен под специфичен агол и овозможува многу прецизна работа Супериорен избор на...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменета за врвни перформанси при работа со акрилни и латекс бои Супериорен избор на...
200 МКД