Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бандаж трака 50мм х 20м
Беорол

Бандаж трака 50мм х 20м

Шифра на артикл: BT20
Šifra proizvođača: BANDAZ
  • Примена: за бандажирање спојување во градежништво
  • Материјал: Фиберглас 60гр/м², 9х9
  • Димензии: 50мм х 20м

 

0 МКД
80 МКД
80 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 80,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Бандаж трака 20m се употребува за бандажирање спојување во градежништво.  

  • Тежина на матријалот: 60g/m2 9×9
  • Вид на материјал: fiberglas
  • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бандаж траки
Бренд Беорол
Димензија 50mm x 20m
Занает Гипсари, Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Се употребува за бандажирање на спојки во градежништвото
Тип Бандаж трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за фино спојување на пукнатини и помала потрошувачка на глет маса Мате...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
300 МКД
Бандаж трака 50мм х 20м
Бандаж трака 50мм х 20м
Бандаж траки
80
Izaberi količinu
2
1