Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бандаж трака 50мм х 45м
Беорол

Бандаж трака 50мм х 45м

Шифра на артикл: BT45
Šifra proizvođača: BANDAZ
  • Примена: за бандажирање спојување во градежништво
  • Материјал: Фиберглас 60гр/м², 9х9
  • Димензии: 50мм х 45м

 

0 МКД
165 МКД
165 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 165,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Бандаж трака 45m се употребува за бандажирање спојување во градежништво.  

  • Тежина на матријалот: 60g/m2 9×9
  • Вид на материјал: fiberglas
  • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бандаж траки
Бренд Беорол
Димензија 50mm x 45m
Занает Гипсари, Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Се употребува за бандажирање на спојки во градежништвото
Тип Бандаж трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Примена: за фино спојување на пукнатини и помала потрошувачка на глет маса Мате...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Бандаж трака 50мм х 45м
Бандаж трака 50мм х 45м
Бандаж траки
165
Izaberi količinu
2
1