Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Стаклена бандаж трака 50мм х 25м
Беорол

Стаклена бандаж трака 50мм х 25м

Шифра на артикл: BT25S
Šifra proizvođača: BANDAZ
  • Примена: за фино спојување на пукнатини и помала потрошувачка на глет маса
  • Материјал: Фиберглас 60гр/м², 9х9
  • Димензии: 50мм х 25м

 

0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Стаклена бандаж трака 25m се користи за бандажирање спојување во градежништво.

  • Составена е од голем број стаклени нити.
  • Се користи за фино спојување на пукнатини и помала потрошувачка на глет маса.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бандаж траки
Бренд Беорол
Димензија 50mm x 25m
Занает Гипсари, Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Се употребува за бандажирање на спојки во градежништвото
Тип Бандаж трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
80 МКД
Стаклена бандаж трака 50мм х 25м
Стаклена бандаж трака 50мм х 25м
Бандаж траки
90
Izaberi količinu
2
1