Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бандаж трака 50мм х 90м
Беорол

Бандаж трака 50мм х 90м

Шифра на артикл: BT90
Barkod: 8606007990119
Šifra proizvođača: BANDAZ
  • Примена: за бандажирање спојување во градежништво
  • Материјал: Фиберглас 60гр/м², 9х9
  • Димензии: 50мм х 90м

 

0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Бандаж трака 90m се употребува за бандажирање спојување во градежништво.  

  • Тежина на матријалот: 60g/m2 9×9
  • Вид на материјал: fiberglas
  • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бандаж траки
Бренд Беорол
Димензија 50mm x 90m
Занает Гипсари, Ѕидари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Се употребува за бандажирање на спојки во градежништвото
Тип Бандаж трака

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за фино спојување на пукнатини и помала потрошувачка на глет маса Мате...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
80 МКД
Бандаж трака 50мм х 90м
Бандаж трака 50мм х 90м
Бандаж траки
300
Izaberi količinu
2
1