Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Аголна лајсна алуминиумска 2.5м екстра
Беорол

Аголна лајсна алуминиумска 2.5м екстра

Шифра на артикл: LALU25E
Šifra proizvođača: ALU_LAJSNE
  • Намена: за формирање на агли на ѕидовите при глетување
  • Материјал: Алуминиум
    Димензии: 23 x 23 x 2500мм

 

0 МКД
105 МКД
105 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 200 kapsula po ceni od 21.000,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Алуминиумска лајсна со широка примена најчесто се користи за формирање на агли на ѕидовите при глетување. Должината и е 2,5m со еднаква ширина на страните од по 23мм.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Алуминиумски лајсни
Бренд Беорол
Димензија 23 x 23 x 2.500mm
Занает Гипсари, Изолатори, Молери и фарбари
Аголна лајсна алуминиумска 2.5м екстра
Аголна лајсна алуминиумска 2.5м екстра
Алуминиумски лајсни
105
Izaberi količinu
2
1