Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вреќа за лисја 85 Лит
Беорол

Вреќа за лисја 85 Лит

Шифра на артикл: DL85
Šifra proizvođača: VRECE
  • Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл
  • Инпрегниран е со челична жица, едноставно склопување
  • Материјал: Полиестер
  • Димензии: 45 x 50 cm
  • Волумен: 85 lit

 

0 МКД
350 МКД
245 МКД
Заштеда: 105 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 245,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Идеален е за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл. Инпрегниран е со челична жица која е конструирана така што може да се склопи, што ја прави идеална за собирање зошто откако ќе се склопи има исклучително мали димензии.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Вреќи
Бренд Беорол
Димензија 45 x 50cm
Занает Градинари, Хоби
Зафатнина 85lit
Материјал Полиестер PE
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Вреќи PPVR65
За отстранување и складирање на песок, жито и шут Материјал: Полипропилен Димензии:...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Вреќи DL85E
Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл Инпрегниран е со че...
350 МКД
Заштеда 30%
500 МКД
Вреќа за лисја 85 Лит
Вреќа за лисја 85 Лит
Вреќи
245
Izaberi količinu
2
1