Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч вилушкаст 18x21
Беорол

Клуч вилушкаст 18x21

Шифра на артикл: KVI18X21
Šifra proizvođača: KLJUC_VILJ
  • Отвор за клуч: 18 x 21мм
  • Димензии: 285мм
  • Материјал: Cr-V челик

 

0 МКД
260 МКД
182 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 182,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачвестите клучеви за работа со навртки се со шестоаголно прифаќање. Изработени се од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Должината на клучот е продолжена поради полесно работење и озвозможува поголема сила на затегнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Вилушкасти клучеви
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Вилушкасти
Отвор на клуч 18 x 21mm

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 19 x 21мм Димензии: 285мм Материјал: Cr-V челик  
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 13 x 15мм Димензии: 232мм Материјал: Cr-V челик  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 12 x 14мм Димензии: 225мм Материјал: Cr-V челик  
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Клуч вилушкаст 18x21
Клуч вилушкаст 18x21
Вилушкасти клучеви
182
Izaberi količinu
2
1