Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч вилушкаст 13x15
Беорол

Клуч вилушкаст 13x15

Шифра на артикл: KVI13X15
Šifra proizvođača: KLJUC_VILJ
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Рачвестите клучеви за работа со навртки се со шестоаголно прифаќање. Изработени се од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Должината на клучот е продолжена поради полесно работење и озвозможува поголема сила на затегнување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Вилушкасти клучеви
Бренд Беорол
Димензија 195mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Вилушкасти
Отвор на клуч 13 x 15mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
63 МКД
Заштеда 30%
90 МКД
Клуч вилушкаст 13x15
Клуч вилушкаст 13x15
Вилушкасти клучеви
180
Izaberi količinu
2
1