Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пур пена ниско експандирачка 814гр. пиштол
Беорол

Пур пена ниско експандирачка 814гр. пиштол

Шифра на артикл: PPN814P
Šifra proizvođača: PUR_PENE
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 4 kapsula po ceni od 2.000,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Беорол полиуретанската пена е универзална пена која се користи за исполнување и врзување при надворешни и внатрешни градежни работи. Примена: за фиксирање на врата, прозорски рамки, пополнување на пукнатини како и за топлотна изолација на цевки

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пур пени
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Фасадери, Хоби
Зафатнина 658ml
Намена Полиуретанска пена е универзална пена која се употребува за пополнување и врзување
Пакување 814gr
Употреба Пиштолска
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
253 МКД
Sačuvano u omiljne
280 МКД
Sačuvano u omiljne
305 МКД
Пур пена ниско експандирачка 814гр. пиштол
Пур пена ниско експандирачка 814гр. пиштол
Пур пени
500
Izaberi količinu
2
1