Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пур пена ниско експандирачка 814гр/658мл
Беорол

Пур пена ниско експандирачка 814гр/658мл

Шифра на артикл: PPN814
Barkod: 8606104807198
Šifra proizvođača: PUR_PENE
  • За внатрешни и надворешни работи
  • Се користи за полнење врати, прозорци, пополнување дупки и пукнатини
  • Ниска експанзија
  • Рачна употреба
  • Отпорност на температура од -30°C до +80°C

 

0 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 4 kapsula po ceni od 1.960,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Беорол полиуретанската пена е универзална пена која се користи за исполнување и врзување при надворешни и внатрешни градежни работи.

Примена: за фиксирање на врата, прозорски рамки, пополнување на пукнатини како и за топлотна изолација на цевки.

Главни карактеристики: Пената се врзува за сите градежни материјали освен силикон, полиетилен и полипропилен. Отпорен е на сите временски услови, вклучително и солена водена пареа и влажност. Звучна и топлинска изолација. Рачна употреба. Отпорност на температура од -30°C до +80°C.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пур пени
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Фасадери, Хоби
Зафатнина 658ml
Намена Полиуретанска пена е универзална пена која се употребува за пополнување и врзување
Пакување 814gr
Употреба Мануелна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
253 МКД
Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
243 МКД
Заштеда 10%
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
305 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни и надворешни работи Се користи за полнење врати, прозорци, пополнување ...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Еднокомпонентно полиуретанско лепило За фиксирање на изолациони материјали од стироп...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Пур пени PPS821P
Еднокомпонентно полиуретанско лепило За фиксирање на изолациони материјали од стироп...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Пур пени PPN814P
За внатрешни и надворешни работи Се користи за полнење врати, прозорци, пополнување ...
490 МКД
Пур пена ниско експандирачка 814гр/658мл
Пур пена ниско експандирачка 814гр/658мл
Пур пени
490
Izaberi količinu
2
1