Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пур пена ниско експандирачка 500гр/368мл
Беорол

Пур пена ниско експандирачка 500гр/368мл

Шифра на артикл: PPN500
Barkod: 8606017657590
Šifra proizvođača: PUR_PENE
  • За внатрешни и надворешни работи
  • Се користи за полнење врати, прозорци, пополнување дупки и пукнатини
  • Ниска експанзија
  • Рачна употреба
  • Отпорност на температура од -30°C до +80°C

 

0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 4 kapsula po ceni od 1.400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Беорол полиуретанската пена е универзална пена која се користи за исполнување и врзување при надворешни и внатрешни градежни работи.

Примена: за фиксирање на врата, прозорски рамки, пополнување на пукнатини како и за топлотна изолација на цевки.

Главни карактеристики: Пената се врзува за сите градежни материјали освен силикон, полиетилен и полипропилен. Отпорен е на сите временски услови, вклучително и солена водена пареа и влажност. Звучна и топлинска изолација. Рачна употреба. Отпорност на температура од -30°C до +80°C.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пур пени
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Изолатори, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Фасадери, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
253 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни и надворешни работи Се користи за полнење врати, прозорци, пополнување ...
490 МКД
Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
243 МКД
Заштеда 10%
270 МКД
Sačuvano u omiljne
За полнење и врзување во внатрешни и надворешни работи Се користи со сите градежни м...
305 МКД
Sačuvano u omiljne
Еднокомпонентно полиуретанско лепило За фиксирање на изолациони материјали од стироп...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Пур пени PPS821P
Еднокомпонентно полиуретанско лепило За фиксирање на изолациони материјали од стироп...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Пур пени PPN814P
За внатрешни и надворешни работи Се користи за полнење врати, прозорци, пополнување ...
490 МКД
Пур пена ниско експандирачка 500гр/368мл
Пур пена ниско експандирачка 500гр/368мл
Пур пени
350
Izaberi količinu
2
1