Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Продужен кабел, 5 утичници 5m3m
Беорол

Продужен кабел, 5 утичници 5m3m

Шифра на артикл: EPK5X3
Šifra proizvođača: KABLOVI
0 МКД
750 МКД
750 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 750,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Продужен свиткувачки кабел H05VV-F пресек 3x1.5мм² со пет приклучоци во должина на каблот од 3 метра за употреба во затворени простори со заштита за деца “child protect”. Max. оптеретување 16А, 250V-3600W.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Бренд Беорол
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Махничари, Паркетари, Столари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Продужен кабел, 5 утичници 5m3m
Продужен кабел, 5 утичници 5m3m
Продужни кабли и подсклопови
750
Izaberi količinu
2
1