Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Еднострука преносна приклучница, 30m, портокал
Беорол

Еднострука преносна приклучница, 30m, портокал

Шифра на артикл: EJPP30
Šifra proizvođača: KABLOVI
0 МКД
3.200 МКД
3.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 3.199,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Идеални се за користење во домаќинството со електрични апарати кои не можат да бидат приклучени во постоечката електрична мрежа поради оддалеченост, како што се косилката за трева, електричен рачен алат, осветлување и останати апарати за домаќинство. Портокаловата боја е заради полесно распознавање во високи треви ,да не настане заплеткување на кабелот со косилката за трева. Не го употребувајте за време на дожд или на влажни површини.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Боја Оранж
Бренд Беорол
Димензија 30m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Фасадери, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Еднострука преносна приклучница, 30m, портокал
Еднострука преносна приклучница, 30m, портокал
Продужни кабли и подсклопови
3.200
Izaberi količinu
2
1