Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Продужен кабел намоталка 25м
Беорол

Продужен кабел намоталка 25м

Шифра на артикл: EMT25
Barkod: 8606107387840
Šifra proizvođača: KABLOVI
  • Намена: За употреба во затворени простории
  • 4 втишници и заштита „Child protect“.
  • Со осигурувач за исклучување на оптоварување
  • Максимално оптоварување: 13A, 250V, 3000W
  • Должина на кабел: 25m

 

0 МКД
4.600 МКД
4.600 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 4.599,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Продолжителни свиткувачки кабел H05VV-F пресек 3x1.5мм² со четири приклучоци со должина на кабел од 25м за употреба во затворени простори и заштита за деца “child protect”. Max. оптеретување 13А, 250V - 3000W.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 25m
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Лакери, Махничари, Паркетари, Столари
Тип На моталка

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
720 МКД
Заштеда 10%
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
430 МКД
Продужен кабел намоталка 25м
Продужен кабел намоталка 25м
Продужни кабли и подсклопови
4.600
Izaberi količinu
2
1