Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Продужен кабел намоталка 10м
Беорол

Продужен кабел намоталка 10м

Шифра на артикл: EMT10
Barkod: 8606107263533
Šifra proizvođača: KABLOVI
  • Намена: За употреба во затворени простории
  • 4 втишници и заштита „Child protect“.
  • Со осигурувач за исклучување на оптоварување
  • Максимално оптоварување: 13A, 250V, 2300W
  • Должина на кабел: 10m

 

0 МКД
2.201 МКД
2.201 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.201,18 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Продолжителни свиткувачки кабел H05VV-F пресек 3x1.5мм² со четири приклучоци за употреба во затворени простори и заштита за деца “child protect”. Max. оптеретување 13А, 250V - 2300W.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 10m
Занает Бравари, Градинари, Електричари, Каменорезци, Лакери, Махничари, Паркетари, Столари
Тип На моталка

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
657 МКД
Заштеда 10%
730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
430 МКД
Продужен кабел намоталка 10м
Продужен кабел намоталка 10м
Продужни кабли и подсклопови
2.201
Izaberi količinu
2
1