Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Еднострука преносна приклучница, 15m, портокал
Беорол

Еднострука преносна приклучница, 15m, портокал

Шифра на артикл: EJPP15
Barkod: 8606017659242
Šifra proizvođača: KABLOVI
  • Намена: За употреба во домаќинството со електрични апарати кои не можат да се приклучат на постоечката мрежа поради растојание, како што се косилки, електрични рачни алатки, осветлување итн.
  • Не е наменет за употреба при дожд или влажни услови
  • Максимално оптоварување: 13A, 230V, 3000W
  • 1 втишница
  • Должина: 15м

 

0 МКД
2.260 МКД
2.260 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.260,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Идеални се за користење во домаќинството со електрични апарати кои не можат да бидат приклучени во постоечката електрична мрежа поради оддалеченост, како што се косилката за трева, електричен рачен алат, осветлување и останати апарати за домаќинство. Портокаловата боја е заради полесно распознавање во високи треви, да не настане заплеткување на кабелот со косилката за трева. Не го употребувајте за време на дожд или на влажни површини.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Продужни кабли и подсклопови
Бренд Беорол
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Фасадери, Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
477 МКД
Заштеда 10%
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За довод на струја од втишница до електрични апарати во затворени простории ...
430 МКД
Еднострука преносна приклучница, 15m, портокал
Еднострука преносна приклучница, 15m, портокал
Продужни кабли и подсклопови
2.260
Izaberi količinu
2
1