Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Гипсарска фангла
Беорол

Гипсарска фангла

Шифра на артикл: GF
Šifra proizvođača: PLAST_OST
0 МКД
110 МКД
110 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 110,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Фангла специјално наменета за гипсерски работи и лесно одстранување на вишокот на гипс од фанглата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати пластични производи за мајстори
Бренд Беорол
Димензија ø130mm
Занает Гипсари, Ѕидари, Молери и фарбари
Материјал Гума
Trenutno nema komentara
Гипсарска фангла
Гипсарска фангла
Останати пластични производи за мајстори
110
Izaberi količinu
2
1