Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Фангла ПВЦ
Беорол

Фангла ПВЦ

Шифра на артикл: FPVC
Šifra proizvođača: PLAST_OST
0 МКД
60 МКД
54 МКД
Заштеда: 6 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 54,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Фангла со рачка изработена од квалитетна пластика, што овозможува прилагодливост на секое барање од мајсторите и подолг век на траење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати пластични производи за мајстори
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија ø170mm
Занает Ѕидари, Изолатори, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Полиетилен
Намена Работа со малтер и други матријали
Профи, стандард, економик Економик
Trenutno nema komentara
Фангла ПВЦ
Фангла ПВЦ
Останати пластични производи за мајстори
54
Izaberi količinu
2
1