Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Останати пластични производи за мајстори

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Димензија
Занает
Прикажи повеќе
Боја
Бренд
Носивост
Профи, стандард, економик
Намена
Колекции
4 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: Работа со гипс и други материјали Материјал: Полиетилен Димензии: ø1...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работа со гипс и други материјали Материјал: Полиетилен Димензии: ø1...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За малтерисување работи Материјал: гума Димензии: ø130мм  
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да помогне во носењето даски од градежни материјали Материјал: Полипропилен ...
670 МКД