Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Останати бургии

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Димензија
Занает
Прикажи повеќе
Намена
Сет
Бренд
Колекции
1 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во бетон, дрво и метал Комплет: 9 парчиња (3 x 3 парчиња) ...
293 МКД
Заштеда 10%
325 МКД