Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рибаќа четка домашна
Беорол

Рибаќа четка домашна

Шифра на артикл: RCD
Šifra proizvođača: CISCENJE
  • Намена: За рачно третирање на површини и отстранување на нечистотии
  • Материјал: Полипропилен / Дрво
  • Димензии: 200 x 55 мм

 

0 МКД
80 МКД
80 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 80,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Четка за рибање изработена од полипропиленски влакна.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Опрема за чистење
Бренд Беорол
Димензија 200 x 55mm
Занает Хоби

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За отстранување на нечистотијата од автомобилот Материјал: полиетиленска пена Димен...
30 МКД
Рибаќа четка домашна
Рибаќа четка домашна
Опрема за чистење
80
Izaberi količinu
2
1