Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Полиестерски коноп ø12мм, 100м
Беорол

Полиестерски коноп ø12мм, 100м

Шифра на артикл: PESK12
Šifra proizvođača: UZAD
0 МКД
40 МКД
36 МКД
Заштеда: 4 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • NSZ
100
200
300
400
500
600
700
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
OK
Количина: 1 m
2
1
Kupuju se u pakovanju od 100 kapsula po ceni od 3.600,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Универзален синтетички коноп. Изработен од квалитетен полиестер отпорен на атмосферски влијанија и сончева светлина.

Цена е за 1 метар.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Јаже
Пакување 100
Бренд Беорол
Димензија ø12mm x 100m
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Материјал Полиестер

Слични производи