Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Полиестерски коноп ø10мм, 100м
Беорол

Полиестерски коноп ø10мм, 100м

Шифра на артикл: PESK10
Šifra proizvođača: UZAD
0 МКД
35 МКД
35 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
100
200
300
400
500
600
700
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
OK
Количина: 1 m
2
1
Kupuju se u pakovanju od 100 kapsula po ceni od 3.500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Универзален синтетички коноп. Изработен од квалитетен полиестер отпорен на атмосферски влијанија и сончева светлина. Максимална носивост, односно точка на пукање е 800kg. Препорачаната носивост е помала од 30%. Постоењето на чворови ја намалува носивоста за 50%.

Цена е за 1 метар.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Јаже
Бренд Беорол
Димензија ø10mm x 100m
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Материјал Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Јаже PESK6
16 МКД
Заштеда 10%
18 МКД
Полиестерски коноп ø10мм, 100м
Полиестерски коноп ø10мм, 100м
Јаже
35
Izaberi količinu
2
1