Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Полиестерски коноп ø10мм, 100м

Полиестерски коноп ø10мм, 100м

Шифра на артикл: PESK10
Šifra proizvođača: UZAD
100
200
300
400
500
600
700
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
OK
Зачувајте во списокот со желби
помош

Универзален синтетички коноп. Изработен од квалитетен полиестер отпорен на атмосферски влијанија и сончева светлина.

Цена е за 1 метар.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Јаже
Пакување 100
Бренд Беорол
Димензија ø10mm x 100m
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Материјал Полиестер