Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Полиестерски коноп ø8мм, 200м
Беорол

Полиестерски коноп ø8мм, 200м

Шифра на артикл: PESK8
Šifra proizvođača: UZAD
  • Материјал: Полиестер
  • Димензии: ø8мм, 200м
  • Максимална носивост, односно точка на пукање е 600кг
  • Препорачаната носивост е помала од 30%
  • Постоењето на чворови ја намалува носивоста за 50%

 

0 МКД
29 МКД
29 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
200
400
OK
Количина: 1 m
2
1
Kupuju se u pakovanju od 200 kapsula po ceni od 5.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Универзален синтетички коноп. Изработен од квалитетен полиестер отпорен на атмосферски влијанија и сончева светлина. Максимална носивост, односно точка на пукање е 600kg. Препорачаната носивост е помала од 30%. Постоењето на чворови ја намалува носивоста за 50%.

Цена е за 1 метар.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Јаже
Бренд Беорол
Димензија ø8mm x 200m
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Материјал Полиестер

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Јаже PESK3
Материјал: Полиестер Димензии: ø3мм, 200м Максимална носивост, односно точка...
9 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK14
Материјал: Полиестер Димензии: ø14мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
54 МКД
Заштеда 10%
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK12
Материјал: Полиестер Димензии: ø12мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
46 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK10
Материјал: Полиестер Димензии: ø10мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK6
Материјал: Полиестер Димензии: ø6мм, 400м Максимална носивост, односно точка...
18 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK5
Материјал: Полиестер Димензии: ø5мм, 400м Максимална носивост, односно точка...
14 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK4
Материјал: Полиестер Димензии: ø4мм, 500м Максимална носивост, односно точка...
12 МКД
Полиестерски коноп ø8мм, 200м
Полиестерски коноп ø8мм, 200м
Јаже
29
Izaberi količinu
2
1