Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Полиестерски коноп ø5мм, 400м
Беорол

Полиестерски коноп ø5мм, 400м

Шифра на артикл: PESK5
Šifra proizvođača: UZAD
0 МКД
14 МКД
14 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
400
800
OK
Количина: 1 m
2
1
Kupuju se u pakovanju od 400 kapsula po ceni od 5.596,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Универзален синтетички коноп. Изработен од квалитетен полиестер отпорен на атмосферски влијанија и сончева светлина. Максимална носивост, односно точка на пукање е 330kg. Препорачаната носивост е помала од 30%. Постоењето на чворови ја намалува носивоста за 50%.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Јаже
Бренд Беорол
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Материјал Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Јаже PESK10
31 МКД
Заштеда 10%
35 МКД
Полиестерски коноп ø5мм, 400м
Полиестерски коноп ø5мм, 400м
Јаже
14
Izaberi količinu
2
1