Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Полиестерски коноп ø3mm, 200m
Беорол

Полиестерски коноп ø3mm, 200m

Шифра на артикл: PESK3
Šifra proizvođača: UZAD
0 МКД
9 МКД
9 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • NSZ
200
400
600
800
1000
1200
1400
1600
1800
2000
OK
Количина: 1 m
2
1
Kupuju se u pakovanju od 200 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Универзален синтетички коноп. Изработен од квалитетен полиестер отпорен на атмосферски влијанија и сончева светлина.

Цена е за 1 метар.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Јаже
Пакување 200
Бренд Беорол
Димензија ø3mm x 500m
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Материјал Полиестер

Слични производи