Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка дрвена рачка, кратка основа, 280x130мм
Беорол

Глетерица нерѓосувачка дрвена рачка, кратка основа, 280x130мм

Шифра на артикл: GRDM
Šifra proizvođača: GLETER_INX
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Глетерица со дрвена рачка и кратка основа. Отпорна на хемиски влијанија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Рамна
Рачка Дрвена
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глетерица нерѓосувачка дрвена рачка, кратка основа, 280x130мм
Глетерица нерѓосувачка дрвена рачка, кратка основа, 280x130мм
Глетарици inox
450
Izaberi količinu
2
1