Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка AБЦ рачка кратка основа 280x130мм
Беорол

Глетерица нерѓосувачка AБЦ рачка кратка основа 280x130мм

Шифра на артикл: GRA
Šifra proizvođača: GLETER_INX
0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 340,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Глеерица со ПВЦ рачка и кратка основа.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 280 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Рамна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глетерица нерѓосувачка AБЦ рачка кратка основа 280x130мм
Глетерица нерѓосувачка AБЦ рачка кратка основа 280x130мм
Глетарици inox
340
Izaberi količinu
2
1