Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка 480x130мм, дрвена рачка
Беорол

Глетерица нерѓосувачка 480x130мм, дрвена рачка

Шифра на артикл: GRVD
Barkod: 8606007990843
Šifra proizvođača: GLETER_INX
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: Дрво / нерѓосувачки челик
  • Димензии: 480 x 130мм

 

0 МКД
730 МКД
730 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 730,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Inox
Карактеристика / дебелина: Рамна 0.7mm
Матријал на рачката: Лакирано буково дрво
Основа: Долга
Димензија: 480x130mm
Тежина: 740g
Намена: За нанесување на глет маса. Наменет за големи површини и работа со две раце. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 480 x 130mm
Занает Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Нерѓосувачки челик
Облик Рамна
Рачка Дрвена

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За вградување на рачка на лептир глетерица и телескопскопи  
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
3.450 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
4.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
4.230 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
3.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет е за прецизно нанесување на гипсени, цемент-вар, кварцни градежни мешавини на...
5.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
350 МКД
Глетерица нерѓосувачка 480x130мм, дрвена рачка
Глетерица нерѓосувачка 480x130мм, дрвена рачка
Глетарици inox
730
Izaberi količinu
2
1