Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Држач за шмиргла со телескопски механизам
Беорол

Држач за шмиргла со телескопски механизам

Шифра на артикл: DST
Barkod: 8606007990768
Šifra proizvođača: DRZACI
  • Намена: Држач за шмиргла, со механизми и држач за телескопско продолжување
  • Материјал: Пластика
  • Димензии: 210 x 105мм

 

0 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 590,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Држач за шмиргла со механизам за цврсто врзување на шмирглата и телескопскиот продолжеток. Зглобна врска на рачката и овозможува поставување на телескопски продолжеток што го прави идеален за обработка на ѕидови и плафони по глетување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи за шмиргла
Бренд Беорол
Димензија 210 x 105mm
Занает Гипсари, Молери и фарбари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 210 x 105мм Димензии: Гума ...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла Материјал: 120 x 65мм Димензии: Гума  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 160 x 85мм Димензии: Гума &...
290 МКД
Држач за шмиргла со телескопски механизам
Држач за шмиргла со телескопски механизам
Држачи за шмиргла
590
Izaberi količinu
2
1