Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Држач за шмиргла со механизам, поголем
Беорол

Држач за шмиргла со механизам, поголем

Шифра на артикл: DSMV
Šifra proizvođača: DRZACI
  • Намена: Држач за шмиргла со механизам
  • Материјал: 210 x 105мм
  • Димензии: Гума

 

0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Држач за шмиргла со механизам за цврсто врзување на шмирглата

Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи за шмиргла
Бренд Беорол
Димензија 210 x 105mm
Занает Бравари, Гипсари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
960 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
502 МКД
Заштеда 10%
558 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
1.303 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла Материјал: 120 x 65мм Димензии: Гума  
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 160 x 85мм Димензии: Гума &...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла, со механизми и држач за телескопско продолжување Материјал...
531 МКД
Заштеда 10%
590 МКД
Држач за шмиргла со механизам, поголем
Држач за шмиргла со механизам, поголем
Држачи за шмиргла
350
Izaberi količinu
2
1