Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Држач за шмиргла, црна гума
Беорол

Држач за шмиргла, црна гума

Шифра на артикл: DSC
Šifra proizvođača: DRZACI
  • Намена: Држач за шмиргла
  • Материјал: 120 x 65мм
  • Димензии: Гума

 

0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Држач за шмиргла од квалитетна гума, дводелен.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Држачи за шмиргла
Бренд Беорол
Димензија 120 x 65mm
Занает Бравари, Гипсари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Паркетари, Столари
Материјал Гума

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 210 x 105мм Димензии: Гума ...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла со механизам Материјал: 160 x 85мм Димензии: Гума &...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Држач за шмиргла, со механизми и држач за телескопско продолжување Материјал...
590 МКД
Држач за шмиргла, црна гума
Држач за шмиргла, црна гума
Држачи за шмиргла
180
Izaberi količinu
2
1