Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Длето за дрво 6мм
Беорол

Длето за дрво 6мм

Шифра на артикл: DZD6
Šifra proizvođača: SEKACI
  • Намена: За рачна обработка на дрво
  • Материјал: челик / ПВЦ / гума
  • Димензии: 6мм

 

0 МКД
180 МКД
126 МКД
Заштеда: 54 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 126,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Наменето за рачна обработка на дрво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Длета
Бренд Беорол
Занает Бравари, Столари, Тесари
Материјал Челик/ПВЦ
Длето за дрво 6мм
Длето за дрво 6мм
Длета
126
Izaberi količinu
2
1