Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак за декоративни работи-текстура 1
Беорол

Ваљак за декоративни работи-текстура 1

Шифра на артикл: VDR1
Šifra proizvođača: VALJCI_OST
  • Намена: За декоративни работи со премази на водена база
  • Материјал: Сунѓер
  • За декоративни работи на внатрешни ѕидови

 

0 МКД
200 МКД
140 МКД
Заштеда: 60 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 140,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ваљак за декоративни работи со премази на водена база. Направен е од квалитетен сунѓер со густина 50gr. Наменет е за декоративни работи на внатрешни ѕидови. Компатибилен со рачка од 23cm пречник 8mm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Декоративни ваљаци и еж
Бренд Беорол
Занает Ѕидари, Молери и фарбари
Намена Ваљак наменет за декоративни работи

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За декоративни работи со премази на водена база Материјал: Сунѓер За декора...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За декоративни работи со премази на водена база Материјал: Сунѓер За декора...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Ваљак за декоративни работи-текстура 1
Ваљак за декоративни работи-текстура 1
Декоративни ваљаци и еж
140
Izaberi količinu
2
1