Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Работни патики Ozone O1, плитки
PROtect

Работни патики Ozone O1, плитки

Шифра на артикл: RPOP
Šifra proizvođača: OBUĆA
0 МКД
3.250 МКД
3.250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 41
  • 42
  • 45
  • 46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош

Патиките се карактеризираат со антистатичен ѓон изработен од термопластичен полиуретан, отпорен на масло и влошка за апсорбирање на удари во петицата. Горниот дел на патиката е изработен од ткаење СТП квалитетен СТП. Патиките се изработени во согласност со стандардот EN ISO 20347:2012

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Боја Сина
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Заштитни чевли
Степен на заштита O1 SRC
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.203 МКД
Заштеда 10%
4.670 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
760 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.260 МКД
Заштеда 30%
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
2.100 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Работни патики Ozone O1, плитки
Работни патики Ozone O1, плитки
Заштитни чевли и чизми
3.250
Izaberi količinu
2
1