Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитни чевли Apollo S1 длабоки
PROtect

Заштитни чевли Apollo S1 длабоки

Шифра на артикл: ZCAD
Šifra proizvođača: OBUCA
  • Степен на заштита S1 по EN ISO 20345 стандард
  • Матријал: Кожа / Полиуретан
  • Метална капа за заштита на прсти, антистатички ѓон отпорен на масло и додаток за апсорбирање на удар во петата

 

0 МКД
1.900 МКД
1.900 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 39
  • 46
  • 47
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.900,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Заштитни чевли Apollo длабоки со S1 степен на заштита. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа, а ѓонот од полиуретан. Чевлите ги одликува металната капа за заштита на прсти, ѓон отпорен на масло и додаток за апсорбирање на удар во петата. Изработени во согласност со EN ISO 20345 стандардот. 

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Заштитни чевли
Степен на заштита S1 SRA

Слични производи

Sačuvano u omiljne
  Длабоки антистатички работни патики   Степен на заштита: S3, станд...
4.670 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
 Антистатички работни патики   Степен на заштита: O1, стандард EN ISO...
3.250 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
 Плитки антистатички работни патики   Степен на заштита: S3, стандард...
4.420 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Антистатички PVC чизми Степен на заштита: O1, стандард EN ISO 20347:2012 Противлизг...
840 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита: S1, стандард EN ISO 20345:2011  Горниот дел: вештачко ...
4.100 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита: S1, стандард EN ISO 20345:2011  Горниот дел: вештачко ...
4.000 МКД
Големина
41
43
44
46
47
Sačuvano u omiljne
Степен на заштита O1 SRC,  по EN ISO 20347 стандард Матријал: Кожа / Полиу...
1.900 МКД
Големина
46
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита S1P по EN ISO 20345 стандард  Матријал: Кожа ...
2.100 МКД
Големина
39
40
46
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита S1P по EN ISO 20345 стандард  Матријал: Кожа ...
2.150 МКД
Големина
45
46
Sačuvano u omiljne
Степен на заштита S1 по EN ISO 20345 стандард Матријал: Кожа / Полиуретан ...
1.800 МКД
Големина
45
46
47
Заштитни чевли Apollo S1 длабоки
Заштитни чевли Apollo S1 длабоки
Заштитни чевли и чизми
1.900
Izaberi količinu
2
1