Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Заштитни чевли Titan S1P плитки

Заштитни чевли Titan S1P плитки

Шифра на артикл: ZCTP
Šifra proizvođača: OBUĆA
0 МКД
2.100 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 210 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
OK
Количина: 1 Par
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош

Заштитни чевли S1P степени на заштита. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа, а ѓонот од полиуретан. Чевлите ги одликува металната капа за заштита на прсти, метален лист по целата должина на ѓонот, ѓон отпорен на масло и додаток за апсорбирање на удар во петата. Изработен во согласност со EN ISO 20345 стандардот

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Пакување 1
Бренд Беорол
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Заштитни чевли
Степен на заштита S1P SRA

Слични производи

Sačuvano u omiljne
650 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.935 МКД
Заштеда 10%
2.150 МКД
Големина
39
40
41
42
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.550 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.650 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47