Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитни чевли Titan S1P длабоки
PROtect

Заштитни чевли Titan S1P длабоки

Шифра на артикл: ZCTD
Šifra proizvođača: OBUCA
0 МКД
2.150 МКД
2.150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 45
  • 46
OK
Количина: 1 Par
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош

Заштитни чевли S1P степени на заштита. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа, а ѓонот од полиуретан. Чевлите ги одликува металната капа за заштита на прсти, метален лист по целата должина на ѓонот, ѓон отпорен на масло и додаток за апсорбирање на удар во петата. Изработен во согласност со EN ISO 20345 стандардот.

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Заштитни чевли
Степен на заштита S1P SRA
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
760 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.260 МКД
Заштеда 30%
1.800 МКД
Заштитни чевли Titan S1P длабоки
Заштитни чевли Titan S1P длабоки
Заштитни чевли и чизми
2.150
Izaberi količinu
2
1